Michael Kors Young Hollywood Kitabını Los Angeles’ta Tanıttı

michael kors young hollywood kitabi los angeles davet

Michael Kors’un önsözünü yazdığı Young Hollywood kitabı,  Los Angeles’ta düzenlenen ve 150 seçkin misafirin katıldığı özel bir davet ile kutlandı.

Michael Kors’un önsözünü yazdığı Claiborne Swanson Frank‘in yeni kitabı Young Hollywood, Michael Kors‘un ev sahipliğinde Los Angeles‘ta düzenlenen ve 150 seçkin misafirin katıldığı özel bir davet ile kutlandı.

İki yıl önce yayınladığı ilk kitabı American Beauty ile büyük ses getiren fotoğrafçı Claiborne Swanson Frank‘ın yeni kitabı Young Hollywood’da, Frank‘ın eski Hollywood filmlerinden ilham aldığı ve aralarında Isabel Lucas, Elisabeth Moss, Dakota Johnson, Imogen Poots, Mickey Sumner, Amber Heard‘ın bulunduğu 60’ın üzerinde başarılı Hollywood kadınının portresi yer alıyor.

Young Hollywood kitabı Sonbahar’da dünya çapındaki Michael Kors mağazalarında okuyucuyla buluşacak.

Davete katılan misafirlerden bazıları: Alex Pettyfer, Alison Brie, Amber Valletta, Claiborne Swanson Frank, Aubrey Plaza, Cody Horn, Emmy Rossum, Hailee Steinfeld, Ireland Baldwin,Isabel Lucas, Julianne Hough, Kiernan Shipka, LorenzaIzzo, Nina Dobrev, Vanessa Getty, William Peltz, ve Zoe Kravitz.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?