Michael Schumacher hakkında üzücü haber

SKOR DIŞ HABERLER Fransa Alpleri’nde geçirdiği kayak kazası sonucu 2013 yılının Aralık ayından bu yana tedavi gören Michael Schumacher hakkında üzücü bir açıklama geldi. Michael Schumacher’in eski menajeri ve yakın arkadaşı Willi Weber, efsane pilotun iyileşeceğine dair beslediği umutların artık tükendiğini belirtti. Alman basınına konuşan Willi Weber, Michael Schumacher’in sağlığına kavuşmasının neredeyse imkansız olduğunu söyledi.

25 Ağustos 2018 Schumacher için flaş açıklama! `Dağları ve gölü görünce ağlıyor` Fransa Alpleri’nde 4.5 yıl önce geçirdiği kayak kazasının ardından yarı bitkisel hayatta rehabilitasyon sürecini sürdüren Formula 1’in efsane Alman sürücüsü Michael Schumacher’in, İsviçre’deki villasından görünen dağları ve gölü görünce ağladığı belirtildi. İlgili Haberi Oku

Uzun süredir Michael Schumacher için yas tuttuğunu söyleyen Willi Weber “Artık bundan vazgeçtim. Yas tutmayı bıraktım. Yoksa delireceğim” dedi. Oldukça duygusal bir konuşma yapan Willi Weber “20 yıldır harika bir dostluğu paylaştık. Birlikte büyük başarılara imza attık. Ama artık kaderimiz kendi elimizde değil. Tekrar aramıza dönebileceğini düşünmüyorum” ifadelerini kullandı. Willi Weber, Michael Schumacher’in ailesine destek olmak için elinden geleni yaptığını da sözlerine ekledi.

22 Temmuz 2018 Schumacher`in eşi 30 milyon euroya villa aldı 4.5 yıldır bitkisel hayatta yaşamaya devam eden Michael Schumacher’in eşi Corinna Schumacher 30 milyon euroya Real Madrid Başkanı Perez’in villasını satın aldı. İlgili Haberi Oku

Michael Schumacher’in ailesinin efsane pilotun en sevdiği ada olduğu için Mallorca’ya taşınma planları hakkında da konuşan Willi Weber “Michael Schumacher Mallorca’yı hiç sevmedi. Orada kendisini rahat hissetmiyordu. Nasıl olduysa herkes Michael Schumacher’in Mallorca’yı çok sevdiğini düşünüyor. Ama onun hayalindeki ada Mallorca değildi” şeklinde konuştu.

2014 yılında komadan çıkan Michael Schumacher’in sağlık durumu hala gizliliğini koruyor.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?