Erkekler Opustu

MTV Film Ödülleri’nde bu kez erkekler öpüştü

Tüm dünyada milyonlarca okuyucusu olan Alacakaranlık serisinin ikincisi filmi “The Twilight Saga: Eclipse”, MTV Müzik Ödülleri’ne en iyi film ödülü dahil 5 Altın Popcorn alarak geceye damgasını vurdu.

Filmin baş rol oyuncuları Robert Pattinson en iyi erkek performans ve Kristen Stewart da en iyi kadın performans ödülünü aldı. İkili aynı zamanda “iyi öpüşme” ödülünü de evlerine götürdü.

Pattinson en iyi öpüşme ödülünü alırken, “aktris arkadaşını öpmüş” gibi hissetmediğini söyledi, çünkü Stewart aynı zamanda Pattinson’ın sevgilisi. Pattinson bunun yerine sahneden atlayarak filmin diğer başrol oyuncusu Taylor Lautner’ın bulunduğu izleyici alanına gitti ve onu yanağından, alnından ve elinden öptü.

Diğer bir seri olan Harry Potter’ın “Ölümcül Yadigarlar Bölüm 1” filmi ise “En iyi kötü karakter” ödülünü aldı. Draco Malfoy’u oynayan Tom Felton ödülün sahibi oldu.

Nesil Ödülü olarak adlandırılan ve birkaç filmde gerçekleştirilen iyi oyunculuklara verilen ödülü Reese Witherspoon aldı. Bu ödülü alanlar arasında Sandra Bullock, Adam Sandlar, Tom Cruise ve Jim Carrey gibi isimler bulunuyor.

Harry Potter serisiyle ünlenen Emma Stone, Easy A filminden oyunculuğuyla “En iyi komedi performansı”, ödülünü evine götürdü.

MTV Ödülleri’nin sunuculuğunu Gossip Girl dizisiyle ünlenen Blake Lively, oyuncu Jason Sudeikis, Cameron Diaz ve Selena Gomez gibi ünlüler yaptı.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?