MTV Müzik Ödülleri için geri sayım başladı

Pop, hip hop ve rock kategorilerinde birbirinden ünlü ismin birbiriyle yarıştığı ve tüm dünyada ilgi ve merakla beklenen 2011 MTV Video Müzik Ödülleri 28 Ağuston Pazar günü Los Angeles’da düzenlenecek görkemli bir törenle sahiplerini bulacak. VMA.MTV.COM’da başlayan oylamalarda 9 dalda aday gösterilen Katy Perry adaylık konusunda başı çekiyor diyebiliriz. Katy Perry’i 7 dalda aday gösterilen Adele ve 6 dalda aday gösterilen Kanye West izliyor.

Kreayshawn

Ödül töreni, MTV Film Ödülleri’nin kırmızı halısında da gördüğümüz gibi birbirinden stylish ünlülerin şıklık yarışına sahne olacak. Bu arada hatırlatalım MTV kırmızı halısına ‘Black Carpet’ yani ‘Siyah Halı’ deniliyor! Kırmızı halıdan sunumu ‘Best New Artist’ dalında aday gösterilen rapçi ve aynı zamanda yerel grupların kliplerine yönetmenlik de yapan ve kendine has stiliyle adından oldukça söz ettiren Kreayshawn’ın yapacağı haberi MTV STYLE tarafından açıklandı.

Katy Perry & Kanye West & Adele

Kırmızı Halı’yı Kreayshawn sunumu ile izleyeceğiz!

Gece de ayrıca Beyonce, Pitbull, Chris Brown, Bruno Mars gibi ünlü isimlerin canlı performanslarını da izleyebileceğiz. Ödül töreni Beyonce’un canlı performansı ile başlayacak ve birçok farklı şarkıcı ve ismin eğlenceli konuşma ve gösterileri ile devam edecek.

Gece ünlü birçok ismin canlı performansı ile renklenecek!  (Trendyol)

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?