NBA’deki Basketbolculara Baklava Desteği!

Los Angeles Staples Center’de dün oynanan Los Angeles Clippers – New Jersey Nets maçı öncesinde Türk Basketbol severlerce NBA’de baklava açılımı yapıldı !

Los Angeles’taki Türk İşadamların’dan Salih Eroğlu‘nun organizasyonuyla düzenlenen etkinlikte, maç öncesinde stad dışında buluşan Türkler Amerikalı basketbolseverlere 2 tepsi baklava ikram ettiler.

New Jersey Nets’in maç öncesi son idman bitiminde milli baksetbolcumuz Mehmet Okur ve lokavt süresince Beşiktaş‘ta forma giyerken, “Şehitler ölmez vatan bölünmez” tshirtü giyerek Türk basketbolseverlerin gönlünde taht kuran Deron Williams‘a 1 tepsi ev yapımı baklava ve etkinlik için Los Angeles’ın ünlü tasarımcılarından Burak Yarkent‘in tasarladığı tablolar hediye edildi.

Deron Williams, taraftarları Türkçe selamlayarak ikram edilen baklava için “Ben de bu anı bekliyordum,” diyerek Türk taraftarlara teşekkür ederek beraber fotoğraf çektirdi.

Mehmet Okur’da Los Angeles’ta Türk taraftarlarla buluşmaktan çok mutlu olduğunu dile getirdi.

Milli oyuncumuz Mehmet Okur ve Deron Williams’ın ilk beş başladığı karşılaşmada New Jersey Nets, LA Clippers’a 101-91’lik skorla mağlup oldu.

Maçı herzamanki gibi Türk basınından sadece Alaturkaonline takip etti.

Alaturkaonline.com / Los Angeles

Baklava Desteği Yetmedi

[imagebrowser id=183]


ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?