Nusr-Et Miami Açılıyor

Nusret Miami Nusret Gokce Burc CeylanNusr-Et Miami açılıyor. Nusr-Et ‘in sahibi ‘Salt Bae’ olarak bilinen Nusret Gökçe, ABD’deki ilk şubesini Miami’de açmaya hazırlanıyor.

Nusr-Et Miami Açılıyor

Salt Bae’ sloganlı videolarıyla bir anda sosyal medyada fenomen haline gelen, Hollywood yıldızlarının tuzlama hareketini taklit ettiği Nusret Gökçe’nin kurucusu olduğu Nusr- Et ilk restoranını Miami‘ye açıyor.

Nusr- Et’in ABD’ye New York’tan gireceği uzun zamandır konuşuluyordu. Rotayı değiştiren Nusret‘in ilk durağı ülkenin güneyi oldu.

Nusr-Et Miami Adresi

Nusr-Et’in Miami restoranının adresi ise 999 Brickell Ave, Miami, FL 33131. Burada daha önce COYA Miami restoranı bulunuyordu.

Nusr-Et’e ABD yolculuğunda ise ortağı Ferit Şahenk’in Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı yürüttüğü Doğuş Grubu’na bağlı Dream eşlik edecek.

Nusr-Et New York Yıl Sonuna

New York şubesinin ise yıl sonuna doğru devreye girmesi hedefleniyor. Nusret Gökçe, bu yıl içinde temmuz ayında önce Miami’ye ardından da New York’a geçerek görüşmeler yapmıştı.

Nusr- Et’in şu anda 5’ı İstanbul’da olmak üzere Türkiye’de toplam 9 şubesi var.

Yurt dışında ise Birleşik Arap Emirlikleri’ne bağlı Dubai’de 1 restoranı bulunuyor. Nusr-Et’in ınternet sitesine göre sonbaharda zincire Katar’ın başkenti Doha da eklenecek.

Nusret Miami New York Doha

T.C. Miami Başkonsolosu Burç Ceylan’dan Nusret Gökçe’ye ziyaret

T.C. Miami Başkonsolosu Burç Ceylan, Nusret Gökçe’nin yakın zamanda Miami’de açacağı restaurant’a giderek incelemelerde bulundu.

Başkonsolos Ceylan sosyal medyadan yaptığı açıklamada “Miami’ye bir Türk yatırımı daha… Görev bölgemize hoşgeldin “Nusret” ” mesajını paylaştı.

Nusr-Et’in Miami restoranının açılacağı bina ve daha önce COYA Miami olan restoranın görüntüleri

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?