Obama’dan ‘Kedi Kadın’a övgü

ABD Başkanı Barack Obama, başkanlık kampanyasına bağış toplamak için düzenlenen bir yemeğe katılan Hollywood yıldızı Anne Hathaway’i iltifata boğdu.

Hollywood’un önde gelen yapımcı, yönetmen ve oyuncularının katıldığı yemekte bir konuşma yapan Barack Obama, genç oyuncunun son film “Batman – Kara Şövalye Doğuyor” filmini izlediğini söyledikten sonra Hathaway’i işaret ederek, “Bana göre filmdeki en iyi şey oydu” dedi.

Hathaway filmde ünlü “Kedi Kadın” karakterini canlandırıyor.

BATMAN’a silahla gitti

BATMAN filmi üzerindeki karabulutlar ise henüz dağılmış değil. Ohio eyaletinin Westlake kentindeki bir sinemada geçen cumartesi günü Batman filminin gösteriminde içi silah dolu çantasıyla girmeye çalışan Scott Smith (37) kıskıvrak yakalandığı ortaya çıktı. Smith’in çantasında Glock marka bir tabanca, 2 dolu şarjör ve 3 adet bıçak bulundu. Smith’in evinde yapılan aramada da çok sayıda silah ve mühimmat ele geçirildi. ABD basını Smith’in ilk sorgusunda silahları sinemaya “olası saldırıda kendini savunmak için” sokmaya çalıştığını söylediğini iddia etti. İki hafta önce Colorado’nun Aurora kentinde Batman filminin ilk gösterimi sırasında seyircilerin üzerine ateş açılması sonucu 12 kişi ölmüş, 58 kişi yaralanmıştı.. (Hürriyet)

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?