50.1 F
Los Angeles
30 Mart 2023
AnasayfaHaberlerAmerikaObamalar Yayın Dünyasına Adım Attı

Obamalar Yayın Dünyasına Adım Attı


Obamalar Yayın Dünyasına Adım Attı. Netflix, eski Amerika Başkanı Barack Obama’yla eşi Michelle Obama’nın film ve dizi çekimi için şirketle anlaşmaya vardığını açıkladı.

Obamalar Yayın Dünyasına Adım Attı

İnternet üzerinde abonelik sistemiyle yayın yapan Netflix, eski Amerika Başkanı Barack Obama’yla eşi Michelle Obama’nın film ve dizi çekimi için şirketle anlaşmaya vardığını açıkladı.

Buna göre Obamalar senaryolu ya da önceden yazılmamış diziler, belgeseller ya da uzun metrajlı filmler yapabilecek.

Anlaşma Obamalar için Beyaz Saray sonrası klasik bir rolden daha fazlasını sunuyor.

Anlaşmayla dünya genelinde 125 milyon abonesi olan Netflix, Obamalara eski başkanların yaptığı geleneksel kamuoyu konuşmaları, kitaplar ve yardım faaliyetleri dışında bir ses de vermiş olacak.

Barack Obama yayınladığı mesajda, “Kamu hizmetinde en basit eğlenceli anlardan biri hayatın tüm kesimlerinden çok sayıda büyüleyici insanla buluşmak ve onların tecrübelerini daha geniş toplumla paylaşmalarına yardımcı olmak” dedi.

Obama açıklamasında, “Bu nedenle Michelle ve ben Neftlix’le ortaklığımız için çok heyecanlıyız. Yetenekli, ilham veren, insanlar arasında empatiyi artıran yaratıcı sesleri hikayelerini dünyayla paylaşmalarına yardımcı olarak dünya genelinde geliştirmek ve sergilemek istiyoruz” dedi.

Alaturka Online
Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi, Alaturka Online, 2001 yılından beri Amerika'da en çok okunan, tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Amerika'daki Aileniz - Alaturka.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

182,399BeğenenlerBeğen
16,220TakipçilerTakip Et
3,501TakipçilerTakip Et
7,711TakipçilerTakip Et
31,100AboneAbone Ol

Kaçırmayın