Obama’nın antrenman görüntüleri !

(c) russian.rt.com
(c) russian.rt.com

Obama’nın Varşova’da konakladığı otelin spor salonunda yaptığı sabah antrenmanın otelin bir müşterisi tarafından kaydedildiği ve görüntülerin internette paylaşıldığı bildirildi.

New York Times gazetesinin bugün geçtiği haberde, ABD Başkanı Obama’nın Varşova’da konakladığı otelin spor salonunda yaptığı sabah antrenmanın otelin bir müşterisi tarafından kaydedildiği ve görüntülerin internette paylaşıldığı bildirildi.

Bir buçuk dakikalık videoda Başkan Obama, hafif ağırlıklar ile çeşitli açma germe egzersizleri yapıyor ve eliptik bisiklet üzerinde idmanına devam ediyor. Gazete, Obama’nın görüntülerde esnediği ve yüzünü buruşturduğu bilgisini de okurları ile paylaştı.

Konuyla ilgili olarak gazeteye konuşan ABD Devlet Başkanlığı Gizli Yakın Koruma Departmanı Başkanı Ed Donovan, Obama ile birlikte antrenman yapan otel müşterilerinin spor salonuna girerken kontrol edildikleri ve bu sebeple de kendilerinden salonu terk etmelerinin istenmediğini belirterek, ilgili video çekiminde herhangi bir güvenlik ihlali görmediklerini ifade etti. Donovan, New York Times muhabirine verdiği demeçte şunları şöyledi: ‘‘Başkan Obama’nın resmi bir ziyaret niteliği taşımayan antrenmanı esnasında o anda orada bulunan otel müşterilerinden mekanı terk etmeleri ya da çekim yapmamaları rica edilmemiştir. Sayın Başkan otelin restoranında bulunduğu anlarda da müşteriler tarafından sık sık görüntülenmektedir’’. (Rusyanin Sesi)

https://www.youtube.com/watch?v=R-jUyQUomB0

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?