“San Paro’ya hoş geldiniz!”

Oyunseverlerin heyecanla beklediği APB Reloaded’ı Türkiye’de Aral dağıtacak.

GamersFirst tarafından yeniden tasarlanan, son yılların en çok beklenen oyunlarından APB Reloaded (Özel Versiyon) Türkiye’de Aralık ayında piyasada olacak. Hâlihazırda open beta sürümü yayında olan modern hırsız-polis uyarlaması yalnızca 3 aylık test sürecinde tüm dünyadan 700.000 oyuncu tarafından oynandı ve Facebook’taki “Beğenilme” sayısı 300.000’e yaklaştı.

APB Reloaded kurgusal San Paro şehrinde geçen bir MMO third person shooter oyunu. Oyuncular tam bir anarşinin eşiğindeki bu kentte Koruyucular ve İnfazcılar adlı iki gruptan birine katılarak şehrin kontrolü için mücadele veriyorlar. İki grup bölgeleri kontrol etmek, adi suç işlemek ya da onları durdurmak ve şanlarını duyurmak gibi amaçlar için açık dünya atmosferinde çatışıyorlar. APB Reloaded, oyuncuları ister yayan ister sürücü koltuğunda olsunlar, kaos çemberindeki bir kentin insanı sarıp sarmalayan ortamında bir araya getiriyor. Epic’in Unreal 3 motoruna sahip olan APB Reloaded oyunculara benzersiz kişiselleştirme araçları sunuyor. Oyuncular bu özellikler sayesinde oyun içerisinde kendilerine tıpa tıp benzeyen karakterler, kişiselleştirilmiş semboller, giysiler, araçlar ve müzikler oluşturabiliyorlar.

APB Reloaded’ın Türkiye’de büyük başarıya imza atacağını belirten Aral Genel Müdürü Ömer Faruk Demir, “APB için Gamersfirst Avrupa ile çalışmaktan mutluluk duyuyoruz” diye konuştu.

Gamersfirst Avrupa İş Geliştirme Direktörü Gülümser Baran Şen, APB’nin Türkiye’deki satışı ile ilgili şunları söylüyor: “GamersFirst olarak Free2Play devrimi ile bambaşka bir kimliğe bürünen APB Reloaded’ı Türkiye’de dağıtacak bir iş ortağı arıyorduk. Aral ile işbirliğimizin bu hedefi mükemmel bir şekilde yerine getireceğini düşünüyorum. Tüm oyunseverleri yapımına 70 milyon dolardan fazla harcanan bu mükemmel oyunu denemeye davet ediyoruz.”

Oyunun perakende versiyonu 19,99 TL olacak.. (Hürriyet)

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?