Oksana aşkı pahalıya patladı

Oscarlı yıldız Mel Gibson, Hollywood tarihindeki en pahalı boşanmaya imza attı. 30 yıllık eşini 2009 yılında Oksana Grigorieva ile aldatan aktör, 850 milyon dolarlık servetinin yarısını verecek.

CESUR Yürek filminin Oscarlı yıldızı Mel Gibson (55), yedi çocuğunun annesi eşi Robyn Moore ile 30 yıllık evliliğini, 850 milyon dolarlık (yaklaşık 1.6 milyar TL) servetinin yarısını ödemeyi kabul ederek bitirdi. People.com’un haberine göre Los Angeles’ta görülen davada hâkim varılan anlaşmanın sonunda çifti boşadı.

Evlilik sözleşmeleri yok

California eyalet yasalarına göre, 1980’de evlendiklerinde nikâh öncesi sözleşme imzalamadıkları için Robyn, servetin yarısını almayı başardı. Çift beş sene önce Gibson Malibu’da uyuşturucu etkisi altında araç kullanmak suçundan gözaltına alındıktan sonra ayrılmıştı. Aktör hamile Rus sevgilisi Oksana Grigorieva ile görüntülendikten sonra Robyn, sadece şiddetli geçimsizliği gerekçe göstererek 2009’da boşanma davası açmıştı. Mel Gibson, çocuğunu doğuran sevgilisi Oksana’dan da ayrıldı. Gibson, Rus sevgilisine de 750 bin dolar tazminat vermeyi kabul etmişti.. (Hürriyet)

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?