Onursal Oscar ödülleri sahipleri belli oldu

angelina-jolie-honarary oscarsAngelina Jolie, Steve Martin, Angela Lansbury ve kostüm tasarımcısı Piero Tosi Onursal Oscar ödülü alacaklar.

Onursal Oscar ödülleri sahipleri belli oldu

Los Angeles ‘ta düzenlenecek bir yemek daveti ile Onursal Oscar ödülleri sahiplerini bulacak.

Onursal Oscar ödülleri sahipleri Oscarlar öncesi Cumartesi gecesi geleneksel olarak düzenlenen “Governors Awards” Sermonisinde Hollywood & Highland Center‘daki Ray Dolby Ballroom ‘da alacak.

Canlı olarak yayınlanmayacak olan davette, Angelina Jolie, Angela Lansbury, Piero Tosi  ve Steve Martin gibi isimler ödül alacak. Akademi ödüllerinde değerlendirilmeyen konular üzerine ödüllerin verildiği Onursal Oscar Ödül gecesinde ünlü aktris Angelina Jolie, “Jean Hersholt Yardımseverlik Ödülü”nün yeni sahibi olacak.

Bu ödülü geçenyıl ABD’li sunucu Oprah Winfrey kazanmıştı. Tecrübeli komedyen Steve Martin ise ‘ömür boyu başarı’ ödülüne layık görüldü.

30’dan fazla filmde oynayan ve üç kez Oscar Ödül törenini sunan Martin, hiçbir zaman Oscar ödülüne aday gösterilmemişti. Ünlü oyuncuların ödüllerini, eğlence dünyasının önemli isimlerinin önünde, Anthony Hopkins ve Tom Hanks gibi efsanevi aktörlerden alacakları açıklandı.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?