Oscar ödülleri ile ilgili son kulis bilgileri

oscar kulis haberleri

Bu sene seksen altıncısı düzenlenecek Oscar ödüllerinin adayları en sonunda belli oldu.Oscar ödülleri ile ilgili son kulis bilgileri.

Bu sene seksen altıncısı düzenlenecek Oscar ödüllerinin adayları en sonunda belli oldu. Adayları bu yıl hem İskandinav gök tanrısı Thor hem de ünlü Formula 1 sürücüsü James Hunt rollerinde izlediğimiz izbandut klasmanındaki Avustralyalı aktör Chris Hemsworth ve Hollywood’un en ünlü ve başarılı pazarlama üstatlarından Cheryl Boone Isaacs birlikte açıkladı. Sinema dünyasının en prestijli ödülleri, 2 Mart’ı 3 Mart’a bağlayan gece ünlü komedyen Ellen DeGeneres’in sunacağı görkemli bir törenle sahiplerini bulacak. Türkiye’de yayını Digiturk tarafından gerçekleştirilecek Oscar’ların bu yılki teması beyazperdeye yansıyan hem gerçek hem de kurmaca kahramanlar. Yani her zaman olduğu gibi über-kitsch bir tören bekliyor yine bizi. Yaşasın!

American Hustle (Düzenbaz) ve Gravity (Yerçekimi), en iyi film de dahil olmak üzere onar dalda aday gösterilerek güçlerini ispatladılar. Ama yine de dokuz ayda aday gösterilen 12 Years A Slave (12 Yıllık Esaret), en iyi film Oscar’ının en büyük adayı. Biraz sonra etraflıca tartışacağız.

Haberin detayı

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?