Parça parça bulunuyor

Hollywood’da, o ünlü tabelaya giden patikada, geçtiğimiz günlerde, sahiplerince gezdirilen köpeklerin bulduğu kesik insan kafasının ardından, aynı kişiye ait olduğu düşünülen, yine kesik, bir el ve bir de ayak bulundu.

Patika yeniden halka açılsa da, polis, cinayete kurban giden kişinin cesedine ait başka parçaları aramayı sürdürüyor ve katili bulmak için, Los Angeles tarihinin en büyük soruşturmalarından birini yürütüyor. İfadesi alınanlar arasında, ünlü aktör Brad Pitt’in koruması bile bulunurken, ilk günlerde 40’lı yaşlarda Ermeni kökenli birine ait olduğu düşünülen cesedin kimliği konusunda kesin bir yargıya henüz varılmış değil.

‘Film kafası sandık’

Kesik başı bulan köpeklerin sahibi Lauren Kornberg o anı şöyle anlattı: “Köpeklerimden biri birdenbire durdu ve çılgına döndü. Kazdı, kazdı, kazdı, havladı. Sonra bir çanta buldu, yırttı. Ağzında bir şey gördük, sonra onu attı. Küçük bir hendeğe düştü. Yaklaştığımızda bile, gerçek bir kafa olduğunu düşünmedik. Filmlerde kullanılan sahte bir manken kafası olduğunu sandık.”. (Hürriyet)

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?