Paris’in evinde gece kulübü de var

Dünyanın en çok tanınan isimlerinden olan Paris Hilton’ın evi; gizli geçitleri, sekiz adet kıyafet odası ve özel gece kulübüyle küçük bir saraya benziyor. Hollywood’un altın dönemini yansıtan ev, bir yandan şekerlemeyi de andırıyor.

Paris Hilton’ı Los Angeles’taki evinde ziyaret edenler; ön kapıda, üzerinde ‘Prenses Paris’ yazılı olan gümüş renkli bir levhayla karşılaşıyor. Levhanın üstünde ise gülümseyen bir köpeğin resmi ve ‘Dikkat: Chihuahua Bekçisi Görevde’ uyarısı bulunuyor. Bu levhayla esprili yönünü gözler önüne seren Hilton’ın, çok severek dekore ettiği evini In Style dergisi görüntüledi…

EVİM MÜKEMMEL OLMALIYDI
“Bu satın aldığım ilk evdi, dolayısıyla mükemmel olmasını istedim” diyen Paris Hilton’ın avizeler, şamdanlar ve yaldızlı varak süslemelerle donatılmış evi, bir taraftan Hollywood’un altın dönemini yansıtan lüks bir oteli, diğer taraftan da Disney şekerlemelerini andırıyor.

SARAY GİBİ KÖPEK EVİ
Güzel yıldızın; evinin arka bahçesine, havuz kenarına saray gibi iki katlı bir köpek evi bile yaptırdığını söylüyor. Hilton’ın kendi evinin tasarımından esinlenilerek hazırlanan köpek sığınağının içi pespembe… Ayrıca içerde siyah avizeler ve hatta küçük koltuklar bulunuyor.
Kız çocuk oyuncakları toplamayı çok seven Paris Hilton’ın oyuncaklarını sergileyebilmesi için aynalı raflar tasarlanmış. Bu sayede Hilton, oyuncaklarını yatak odasının her yerinden görebiliyor.

GİZLİ KAPILARI SEVİYOR
2007 yılında, yaklaşık sekiz ay süren yenileme çalışmalarından sonra evdeki üç yatak odası; sırasıyla gece kulübüne, kayıt stüdyosuna ve kıyafet odasına dönüştürülmüş.
“Gizli kapıların hep muhteşem olduğunu düşünmüşümdür” diyen Paris Hilton’ın evinde birçok gizli geçit yer alıyor.

SABAH

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?