Prens Harry çocukların da diline düştü

İngiltere tahtının üçüncü sıradaki varisi Prens Harry, Las Vegas’ta çekilen çıplak fotoğraflarının ABD basınında yayımlanmasının ardından ilk kez dün kameraların önüne çıktı.

Ağır hasta çocuklar ve onları tedavi eden doktorlar için kurulan WellChild isimli hayır kuruluşunun resepsiyonuna katılan Harry, gri takım elbisesiyle çok derli toplu görünüyordu.

Resepsiyonda bir konuşma yapan ve çocuklarla sohbet eden Harry çok rahat görünürken Las Vegas’taki skandaldan hiç bahsetmedi.

ÇOCUKLAR HARRY’LE DALGA GEÇTİ / FOTO GALERİ

ÇOCUKLARIN DİLİNE DÜŞTÜ
Bununla birlikte çocuklar Harry kadar uslu durmaya niyetli değildi.

Üç yaşından bu yana akut lösemi teşhisiyle yaşayan Alex Logan isimli çocuk, resepsiyondan önce ITV News’e yaptığı açıklamada, Prens’i görünce, “Üzerinde kıyafetlerin olduğunu gördüğüme memnun oldum” diyeceğini söylemişti.

Altı yaşındaki Alex, Harry’le bir araya geldiklerinde bunu söylemekten vazgeçti.Harry isekarşılaştıklarında önce davranarak Alex’e, “Sürekli annene bakıp duruyorsun. Sanki bir şey söyleyecekmişsin ama azar işitmekten korkuyormuşsun gibi. Seni televizyonda izledim, ayıp bir şey söyledin ama burada bu konudan konuşmayalım” dedi.

İKİ KEZ YALADI
Ancak Harry için asıl utandırıcı an beş yaşındaki Hope Hillis’in yanaklarını yalamasıyla geldi. Hope yanağını yalayınca kızarıp gülmeye başlayan Harry, “Daha yeni tanıştık” derken Hope, Prens’e sarılıp bir daha yaladı.

Prematüre doğan ve bu yaşına kadar 50 kez ameliyat geçiren Hope’un annesi Saray Hillis ise yalamanın kızı için en büyük iltifat olduğunu, Hope’un Harry’i yalamayı uzun zamandır planladığını söyledi.. (Hürriyet)

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?