Putin için bin meme elledi

meme-elleme

Putin için bin meme elledi.

Rusya’da 2012 seçimleri öncesinde Başbakan Vladimir Putin ile Devlet Başkanı Dmitriy Medvedev’in gençlere yönelik cinsel unsurlar içeren siyasi kampanyaları sürüyor.

İnternet ortamında “My Duck’s Vision” olarak kendini tanıtan yapımcı şirketin yöneticisi Yura Dektyarov, çektiği son klipte Putin adına 1000 genç kızın göğsünü okşadı.

Yapımcının sitesinin yanı sıra Youtube’da izlenme rekorları kıran 20 dakikalık klibin başında Rusya Başbakanı Vladimir Putin’in gençlerle buluşması gösterildi. Y

az aylarında iktidar yanlısı Kremlin gençliği için düzenlenen “Seliger” açık hava forumunda gençler arasına karışan Putin, seksi klibin yapımcısıyla tokalaşırken gösterildi.

Nabız yoklamaymış

Bu ilk görüntüden sonra işin esprisi ortaya çıktı. Putin ile tokalaşan Dektyarov, “Vladimir Putin çok çalışan biri. Durmadan devlet işleriyle uğraşıyor. Üstelik evli. Genç seçmenlerle fazla ilgilenemiyor. Bunun için biz onun adına gençlerin nabzını yokladık, genç seçmenlerin hislerini Putin ile tokalaşma anında kendisine aktardık” yazısı okunuyor.

Klibin devamında “Putin ile tokalaşmadan 30 gün önce” yazısı ekrana geliyor. Bu süre zarfında başkent Moskova sokakları ağırlıklı olmak üzere 1000 genç kızın “Putin için atan kalbi yoklanıyormuş gibi” göğüsleri okşanıyor. Genç kızların kimisi şoke olurken, kimisi ‘tamamdır’ işareti yapıyor.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?