Eşi DSK’yı evden kovdu

Adı taciz skandallarıyla anılan IMF eski Başkanı Dominique Strauss-Kahn’ı, eşi Anne Sinclair’in evden kovduğu öne sürüldü.

Son günlerde kulaktan kulağa gezen ayrılık söylentisiyle ilgili olarak, Fransız “Closer” dergisi bugünkü sayısında ‘İlişki kesinlikle bitti’ şeklinde bir haber yer aldı.

Dergiye göre, Sinclair, DSK’ya bir ay önce evden kovdu. DSK, evden ayrıldıktan sonra kısa bir süre otelde kaldı, sonra Paris’in 16’ncı bölgesinde yaşayan bir arkadaşının yannına taşındı.

Adının karıştığı taciz olayları yüzünden DSK’nın başına gelmeyen kalmadı. IMF’den istifa etmek durumunda kalan ve Fransa’daki seçimlerdecumhurbaşkanlığına adaylığınıgeri çeken DSK, en sonunda evinden veişinden de oldu.

DSK’nın Paris-Match dergisine konuşan bir yakınınınise IMF eski Başkanı için “Yıkılmış durumda ve bunalımda” dediği söyleniyor.

HEP DESTEK OLDU

Kasım 1991’den beri evli olan çift çok zor günler yaşadı. Sinclair, DSK’nın özel yaşamına ilişkin sansasyonel olaylarda eşine tam destek verdi.

Mayıs 2011’de patlayan, DSK’nın Sofitel Otel’de bir kat görevlisini taciz ettiği yönündeki suçlamalarla büyüyen skandalda bile desteğini kesmedi.

Ancak Sinclair’de son haftalarda değişiklikler de gözlemleniyordu.

Paris-Match dergisine tek başına poz veren, Bernard-Henri Lévy’nin son belgeselinin 5 Haziran’daki galasına yalnız giden Sinclair, hayatında yeni bir sayfa açtığının sinyalini vermeye başlamıştı.. (Hürriyet)

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?