Ricky Martin, Evita ile “livin’ la vida loca”

Ricky Martin, Evita ile “livin' la vida loca”

Ricky Martin, “Evita” müzikalindeki Ché rolüyle su anda Broadway’in en büyük yıldızı ve ABD’nin en çok kazanan sanatçısının olmanın tadını çıkarıyor.

Haftada yedi kez sahneye çıkan Ricky Martin, Eski Arjantin başkanı Juan Paron’un efsanevi eşi Eva Paron’u konu alan muzikaldeki Che rolüyle haftada 100 bin dolar kazanarak ABD’nin en çok kazanan Broadway yıldızı unvanını aldı.

Martin’in hayranları her gösterinin sonunda Manhattan 45’nci Sokak’ta yer alan Marquis Tiyatrosu’nun kapısında sanki ona yıllar önce Grammy kazandıran “livin’ la vida loca”(çılgın bir hayat yaşamak) şarkısını hatırlatmak istercesine satlerce bekleşiyor bu sebeple Martin’in şovdan ayrılacağı saatlerde çevrede çok büyük trafik poblemi yaşanıyor.

Ancak, Ricky Martin’e, Broadway’de en çok kazanan yıldız unvanı getiren rolü 2012 sonunda bitecek.Martin’in kontratını 2013’un ilk baharina kadar uzatmayı dusunebilecegi söylense de şovun yapımcıları o ayrıldığında şova nasıl devam edeceklerinin hesabını şimdiden yapmaya çalısiyor.

Martin’in ayrılması durumunda Marc Anthony, Enrique Iglesias ve Antonio Banderas’a teklif sunulacağı söyleniyor ancak bu sanatçılarının Ricky Martin’in yerini almak konusunda gönüllü olup olmayacakları merak ediliyor.

(ZamanAmerika)

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?