Rihanna’ya yaptığı yorum için özür diledi

Önce ortalığı karıştırdı sonra da özür diledi. Gigi Hadid, Rihanna’nın Instagram’daki paylaşımına yaptığı yorumla yanlış anlaşılmalara neden olduktan sonra özür diledi.

Rihanna’ya yaptığı yorum için özür diledi

Geçtiğimiz günlerde sevgilisi A$AP Rocky ile kamera karşısına geçen ve karnı burnunda fotoğraflarını paylaşan Rihanna, Gigi Hadid’in fotoğrafına yazdığı yorum yüzünden bir süre spekülasyonların ortasında kaldı.

Hadid, Rihanna’nın göbeğini açıkta bıraktığı bir fotoğrafının altına “üç melek” yazınca ünlü şarkıcının ikizleri olacağına dair haberler de aldı başını gitti ve hayranlarından “ikizleri var”, “Aman Tanrım iki bebek” gibi bol bol yorum aldı.

Ortalığı karıştırdığını gören Gigi Hadid, nihayet ilk yorumunun altına açıklama yazdı:”Bu kargaşanın haberini aldım. Rih / rocky / baby lol demek istedim.”

Rihanna, geçtiğimiz ay hamileliğini açıklamış ancak uzun bir süre de göbeğini gizleyerek kendini saklamıştı. Artık duyurabileceğini düşündüğü zaman da sevgilisiyle Harlem’de dolaşırken pozlar verdi.

Ünlü şarkıcı Rihanna hamile olduğunu duyurdu İlginizi Çekebilir Ünlü şarkıcı Rihanna hamile olduğunu duyurdu Rihanna'nın iç çamaşırı markası, ilk mağazalarını açmaya hazırlanıyor İlginizi Çekebilir Rihanna’nın iç çamaşırı markası, ilk mağazalarını açmaya hazırlanıyor Dolar milyarderi de olsa işinin başında... Rihanna yeni kreasyonu kendisi tanıttı İlginizi Çekebilir Dolar milyarderi de olsa işinin başında… Rihanna yeni kreasyonu kendisi tanıttı

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?