Rize deplasmanında Fenerbahçe kaptanları Volkan Demirel ve Mehmet Topal’ın zor anları

Rize deplasmanında Fenerbahçe kaptanları Volkan Demirel ve Mehmet Topal’ın zor anları – Spor Haberleri

1 Lefter Küçükandonyadis sezonu 7. haftasında Rize’de Çaykur Rizespor’a 3-0 mağlup olan Fenerbahçe maç sonrası tribünlerin protestoları ile karşı karşıya kaldı.
2 Rize deplasmanında takımını yalnız bırakmayıp tribünde yerini alan Fenerbahçe taraftarı, 3-0 biten maçın ardından takımı tam kadro tribüne çağırdı ve yuhaladı.
3 Yaşanan bu olayın ardından Fenerbahçe takım kaptanları Volkan Demirel ve Mehmet Topal taraftarın yanına giderek taraftarı sakinleştirip özür diledi.
4 Fenerbahçe taraftarları takım kaptanları Mehmet Topal ve Volkan Demirel’e karşı 2 dakika boyunca “Formayı çıkarın, çıplak oynayın!” ve ‘Formadan utanın nasip olmaz herkese’ tezahüratları yaptı.
5 Maç sonrası Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, tribünün içine kadar girerek kısa bir konuşma yaptı. Ali Koç, “Ne bağırsanız haklısınız. Mahcubuz size karşı. Düzelecek, öyle ya da böyle düzelecek. Size çektirdiğimiz eziyetten ötürü özür diliyorum” ifadelerini kullandı.
6 Sözü sık sık taraftarlardan tarafından bölünen ve yeni hoca isteklerini dile getiren taraftarlara karşı Ali Koç, “Her reaksiyonda haklısınız. Hani diyorsunuz ya; bu forma kutsaldır diye, evet kutsaldır ve bunlar bu formanın ağırlığının farkında değiller. Bunu öğreteceğiz onlara.” dedi.
7 Son olarak Ali Koç, “Sabredin de diyemiyorum, mahcubum size.” dedi ve taraftarların yanından ayrıldı.
8 Öte yandan, sosyal medyadaki Fenerbahçeli taraftalar Phillip Cocu’nun istifasını istedi.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?