Rodriguez sinemaya doyuracak

Ünlü yönetmen Robert Rodriguez, Sin City 2 ve Machete 2 filmleri ile geri dönüyor

Robert Rodriguez, 2005 yılında çektiği Sin City ve 2010 yılında çektiği Machete filmlerinin ikinci bölümleri ile sinema severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

The Hollywood Reporter dergisine yaptığı açıklamada Nisan ayında Machete filminin ikincisinin çekimlerine başlayacaklarını söyleyen Robert Rodriguez, daha sonra da Sin City 2 için kolları sıvayacak.

Sin City’yi 2005 yılında tek film olarak çeken ünlü yönetmen Robert Rodriguez, filmin büyük beğeni toplaması üzerine seri haline getirme kararı almıştı. Rodriguez, bu karar değişikliğinden sonra filmin senaryosunu neredeyse sıfırdan yazdığını ve modernize ettiğini dile getirmişti. Üç serilik bir film olarak planladığı Sin City’nin ikincisinin çekimlerine Machete’nin çekimleri bittikten hemen sonra (yaz aylarında) başlanacak.

İki filmin de oyuncu kadrosu henüz tam olarak kesinleşmemesine rağmen Johnny Depp ve Mel Gibson isimleri kulaktan kulağa yayılıyor. Rodriguez, her iki filmin birinci bölümünde yer alan bazı oyunculara, filmin yeni bölümlerinde de yer vermeyi düşündüğünü açıkladı. Sin City ve Machete filmlerinde Bruce Willis, Robert De Niro, Jessica Alba, Lindsay Lohan gibi ünlü isimler yer almıştı. (gazetea24.com)

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?