Sabah Külkedisi akşam Sindirella

Hollywood kadınlarının sabah ve gece halleri birbirinden o kadar farklı ki… Davetlerde gösterişli tuvaletlerle görmeye alıştığımız yıldızlar, sabahları ise üzerlerine ne bulurlarsa giyip çıkıyorlar!

JESSICA ALBA
İkinci çocuğunu dünyaya getiren Jessica Alba, sabahları sade giyinmeyi tercih ediyor. Ancak gala ve davetlerde bu sade tarzını tamamen terk edip gösterişli ve şık kıyafetlerle arz-ı endam ediyor.

HEIDI KLUM
Dört çocuk annesi Heidi Klum, gününü kaça böleceğini şaşırmış durumda! Katıldığı davetlerde seksi giyimiyle herkesi büyüleyen Klum, her çocuğuyla kendisi ilgilenmek istediği için, sabah saatlerinde şıklıktan ve tarz sahibi olmaktan oldukça uzak.

NAOMI WATTS
Küçük çocuk sahibi olan her kadın gibi Naomi Watts da çocuğuyla ilgilenmekten giyimine zaman ayırmayı başaramıyor. Watts, sabahları kot ve tişört dışında bir şey giyemediğini dile getiriyor.

SARAH JESSICA PARKER
Moda ikonları arasında gösterilen Sarah Jessica Parker, katıldığı tüm galalarda inanılmaz şık bir görüntüye sahip. Ancak Parker’ı sabah saatlerinde görüp tanımak neredeyse imkansız! Parker, sabahları son derece salaş bir görüntüye sahip. (SABAH)

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?