Erdogan 65 Yas Kutlamasi (2)

Sanatçılardan Erdoğan’a Süpriz Doğumgünü Partisi – Video ve Fotoğraflar

Cumhurbaşkanı Erdoğan için aralarında Yavuz Bingöl, Emel Sayın, Orhan Gencebay, Hasan Kaçan’ın bulunduğu bazı sanatçılar, sürpriz bir doğum gününü kutlaması organize etti.

Sanatçılardan Erdoğan’a Süpriz Doğumgünü Partisi

Atatürk Havalimanı Devlet Konukevi’ndeki kutlamanın ardından konukevinin önünde bekleyen gazetecilere açıklamada bulunan Emel Sayın, sürpriz bir doğum günü kutlaması yaptıklarını söyledi.

Küçük bir parti düzenlendiğini belirten Sayın, “Çok samimi çok güzeldi. Ben dün akşam öğrendim. Hiç bilmiyordum böyle bir organizasyonu. Davet edildim daha doğrusu. Çok hoş oldu. Çok sevdiğim bazı arkadaşlarımla da karşılaşmış olduk ayrıca. Sayın Cumhurbaşkanımızı yolcu ettik mitingleri için, yola çıktılar. Kendilerine sağlıklı, hayırlı, sevdikleriyle birlikte uzun güzel ömürler diliyorum.” diye konuştu.

Erdogan 65 Yas Kutlamasi (1)

Ahmet Özhan ise 26 Şubat’ın Erdoğan’nın doğum günü olduğunu hatırlatarak, “Haber verdiler, beni de davet ettiler. Vatanımız, memleketimiz, devletimiz için böyle koşturan bir kişinin yeni yaşında onunla beraber olmak, iyi dileklerimizi iletmek bizim için de çok hoş oldu. Kendisi için de yeni bir enerji oldu. Nice nice yeni yaşlar diliyoruz. Hayırlı hizmetlerinin devamını diliyoruz. ” ifadelerini kullandı.

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan doğum günü teşekkürü

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?