Şans Topu çekiliş sonuçları açıklanıyor! (24.10.2018)

Kuponlarını dolduran oyun severler merakla Şans Topu çekiliş sonuçlarını araştırıyor. Şans Topu her Çarşamba Milli Piyango İdaresi’nin Ankara Balgat binasında düzenlenen çekilişle talihlilere heyecan dolu anlar yaşatıyor. Vatandaşlar bu haftaki Şans Topu çekiliş sonuçlarını ve büyük ikramiye tutarını araştırıyor. Şans Topu ne zaman, saat kaçta açıklanacak? İşte Şans Topu ile ilgili son gelişmeler…

Şans Topu çekiliş sonucu her Çarşamba saat 21.15’te açıklanıyor. Şans Topu oyununda iki farklı küreden çekiliş yapılıyor. Birinci küreden 5 şanslı rakam, ikinci küreden ise 1 rakam çekiliyor. 5+1 rakamı bilen büyük ikramiyenin sahibi oluyor. Geçen hafta büyük ikramiye Balıkesir, İstanbul, İzmir ve Kayseri’ye gitmiş, dörde bölünmüştü. Şans Topu çekiliş sonuçları açıklanır açıklanmaz haberimizden okuyabileceksiniz.

milli-piyango-iha

Şans Topu (5+1) oyunu, her Perşembe günü sabahından, Çarşamba günü 21:00’e kadar Sayısal Oyun bayilerinde bulunan oyun terminallerinden oynanabilir. Fotoğraf: İHA

Çekiliş sonrası ikramiye kazanan iştirakçilerimizden; (1+1), (2+1), (3), (3+1) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden, (4+1) ve (5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden, (5+1) bilenlere ise, ikramiyeleri Genel Müdürlük ile Şube Müdürlüklerince (Şube Müdürlükleri 500.000 TL.’ye kadar) ödeniyor.

Şans Topu (5+1) oyunu ikramiyeleri, çekiliş tarihinden itibaren 1 (bir) yıl içerisinde bayilerden veya İdare Şubelerinden alınabilir.

EN SON OYNANAN ŞANS OYUNU:

İLGİLİ HABER22 Ekim On Numara çekiliş sonucuna göre büyük ikramiye ikiye bölündü!22 Ekim On Numara çekiliş sonucuna göre büyük ikramiye ikiye bölündü!

Merakla beklenen Yılmaz Özdil’in son kitabı “Mustafa Kemal” Plus abonelerine hediye.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?