Sarar, Las Vegas’ta ikinci mağazasını açtı

Las Vegas’ta ikinci mağazasını açan Sarar ülkede büyüme kararı aldı. Cemalettin Sarar, “ABD’de 100 mağaza açacağız” dedi.

Türkiye’nin erkek hazır giyim markalarından Sarar Giyim, ABD’deki mağazalar zincirine Las Vegas’ta ikinci şubesini açarak bir yenisini ekledi. ABD’nin Neveda Eyaleti’ne bağlı Las Vegas şehrindeki ünlü ve prestijli Venedihien Otel’in içinde önemli markaların yer aldığı mağazaların arasındaki açılışını, Sarar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Cemalettin Sarar gerçekleştirdi. 2000 yılından itibaren ABD’de de mağaza açmaya başladıklarını hatırlatan Sarar, 4’ü New York’ta olmak üzere ABD’de toplam 11 mağazalarının olduğunu söyledi.

HEDEF 100 MAĞAZA
Cemalettin Sarar, mağazanın açılışında yaptığı konuşmada “Allah işimizi rast getirsin, ben isterim ki, Türk markaları gelsin. Amerika büyük pazar. Bizim Amerika’da 11 mağazamız var. Biz daha da açmaya devam edeceğiz” diye konuştu. 2020’ye kadar ABD’de 100 mağaza açmayı hedeflediklerini ifade eden Cemalettin Sarar, “Bu hedef, Sarar markasını dünyaya tanıtmak için büyük bir adımdır” dedi. Türk tekstilcileri ve yatırımcılarını ABD’ye davet eden Cemalettin Sarar, 43 ülkede Sarar Giyim’in mağazalarının olduğunu hatırlatarak, Türk markasını dünyanın her yerinde en iyi şekilde temsil etmek için çalışmalarını sürdürdüklerini kaydetti. Sarar Giyim Mağazasının Venedihien Otel’de gerçekleşen açılışına Bursa ve Eskişehir eski valilerinden Ali Fuat Güven ve çok sayıda Türk ve Amerikalı katıldı.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?