Selcuk Aydın imza dağıtırken daha çok yoruldu

Selcuk Aydın imza dağıtırken daha çok yoruldu. Şampiyon Boksörümüz Selçuk Aydın, müsabaka sonunda hayranlarına imza dağıttı.

Amerika’nın California Eyaleti içindeki San Jose şehrinde 28 Temmuz Cumartesi gecesi gerçekleşen şampiyonluk maçında Meksika asıllı Amerika’lı boksör Robert “The Ghost” Guerrero ile karşılaşan Şampiyon Boksörümüz Selçuk Aydın, müsabaka sonunda hayranlarına imza dağıttı.

Her köşe başında etrafını çeviren, göstermiş olduğu performansa methiyeler düzen, kendisiyle fotoğraf çektirmek için sıraya giren her yaştan seyirciyle birebir ilgilenen, ve kendileriyle hatıra fotoğrafları çektirip, imza dağıtan şampiyon boksörümüz, sempatik tavırlarıyla her kesimin beğenisini kazandı.

Bu maçın başka bir eyalette olması halinde boksörümüzün maçtan galip ayrılacağı fikrinin sabit olduğu buluşmalarda yer yer duygulu, yer yer neşeli dakikalar yaşandı.

Şampiyon boksörümüz Selçuk Aydın buluştuğu taraflı tarafsız her kesimden hayranına Amerika’ya yine geleceğinin, ve bir dahaki gelişinde herşeyin çok farklı olacağının sözünü verdi.
Burak Yarkent / Alaturka Online

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?