Selçuk Aydın’dan Amerika’daki Türklere Mesaj

selcuk-aydin-calismalar28 Temmuz’da Kaliforniya’nın San Jose şehrinde Robert Guerreo ile karşılaşacak bokstaki gururumuz Selçuk Aydın Alaturkaonline’a açıklamalarda bulundu.

Selçuk Aydın, Hafif antremanlara başladıklarını, önümüdeki günlerde Almanyan’ın Stutgart şehrinde kampa gireceklerini ve muhtemelen 2 ay Almanya’da hazırlanacaklarını, akabinde, saat farkı, hava şartlarına adapte olmak için Amerikaya gelip 2 ay da burda hazırlanacaklarını söyledi.

Amerika’da ikinci maçına çıkacak olan şampiyon boksörümüz Selçuk Aydın, Bir süre daha Amerika’da olacağını , WBC Altın Kemer’i istediğini , önce Guerreo sonra da Mayweather, Berto ve Ortiz gibi devlerle de karşılaşacağını sözlerine ekledi.

Kendisini Amerika’da desteklemek isteyen Türklere de mesaj gönderen Selçuk Aydın, ” Gereken neyse yaptıracağım, maça gelmek isteyen dostlarımız bilet konusunu düşünmesin. Kimse salon dışında kalmayacak garantisi benim” dedi.

TrabzonsporUSA maça organizasyon düzenliyor.

TrabzonsporUSA derneği ünlü boksörümüz Selçuk Aydın’ı Amerikadaki maçında desteklemek için çalışmalara başladı.  28 Temmuz’da gerçekleşecek karşılaşma için Los Angeles, San Francisco, San Diego, New York başta olmak üzere çeşitli şehirlerden maçı izlemeye gelmek isteyen Türklere organizasyon düzenleniyor.

Alaturkaonline.com / Los Angeles

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?