Selin Çelik Şehit Oldu

selin celik sehit oldu
İstanbul’da meydana gelen hain terör saldırısında Türk Amerikan toplumunun sevilen simalarından işadamı Cenk Çelik’in kuzeni Selin Çelik de hayatını kaybetti.

28 yaşındaki Selin Çelik Taksim’e gitmek için bindiği dolmuş içindeyken patlama sonucu ağır yaralanıp hastaneye kaldırıldı. Sonrasında ise yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehit oldu.

Beşiktaş’ta meydana gelen hain terör saldırısında hayatını kaybeden bankacı Selin Çelik aynı zamanda Galatasaray Kulübü master yüzücüsü Pelin Çelik‘in de kız kardeşi olduğu öğrenildi.

Selin’in ailesi ve arkadaşları, dün Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi önünde umutla bekledi. Sosyal medya üzerinden saatlerce kan arandı ve bulundu. Ancak daha sonra acı haber geldi.

Selin Çelik ‘i Dövmesinden tanımışlardı

Selin Çelik’in yakını Tankut Karamuk, maç saatinde kendisinin de orada olduğunu belirterek şunları söyledi:
Beleştepe denilen yerde dolmuşun içerisindeymiş benim kuzenim. 28 yaşında Selin Çelik. Arkadaşları ondan haber alamayınca hastane hastane dolaşıyorlar, sonra ablalarına haber veriyorlar, o şekilde bulunuyor. Çünkü kimlik tespiti de mümkün değil. Cüzdanı falan yok ortada, dövmesinden tanımış arkadaşı. Yaralanan az sayıda sivilden biri kendisi ama içinde bulunduğu dolmuş da doluymuş. Patlamanın çok yakınındaki bir dolmuştaymış. Selin de kafasından yaralanıyor.

Alaturka Ailesi olarak Selin Çelik’e Allah’tan rahmet, Çelik ailesine başsağlığı diliyoruz.

Ülkemizi bölmeye çalışan vatan hainleri ve teröristlere geçit vermeyeceğimizi belirterek, Bu hayin saldırıda hayatlarını kaybeden şehitlerimize Allahtan Rahmet, yaralılara da Acil şifalar diliyoruz.

Türk milletimizin başı sağolsun.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?