Sevgili arıyor ama reddedilmekten korkuyorsanız

iWould ismiyle sitede kullanıma sunulan ‘çöpçatan’ uygulama, bağlantılarınızdan yola çıkarak bir ‘potansiyel flört listesi’ hazırlamanıza yardımcı oluyor.

Biriyle tanışıp yakınlaşmak isteyen ancak reddedilerek rezil olma korkusu yaşayanlar için Facebook’ta eğlenceli yeni bir çöpçatan uygulaması hizmete sunuldu.

Yenmedyaduzeni.com sitesinin haberine göre uygulamanın en büyük özelliği, flört listenize eklediğiniz kişinin bundan haberdar olmaması, o da sizi kendi listesine eklediğinde karşılıklı bildirimin yapılması. Böylece birine çıkma teklifi yapıp da reddedilmenin getirdiği hayal kırıklığı azalmış oluyor.

Columbia Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden bir grup öğrencinin geliştirdiği iWould, flört listenize kendi arkadaş listenizden olduğu gibi, arkadaşlarınız listelerinden de kişiler eklemenize izin veriyor. Listeyi oluşturduktan sonra beklemeye başlıyorsunuz.

Listeye eklenen kişilerin bundan haberi olmuyor. Listenizde olup da aynı uygulamayı kullanan bir kişi sizi kendi listesine eklediğinde, uygulama iki tarafa da bildirimde bulunuyor. Gerisi size kalmış.

Peki işe yarıyor mu? Uygulamanın sahiplerine göre evet. Aylık 3 binden fazla aboneye ulaşmışlar. Bugüne kadarki ‘eşleşme’ sayısı da 200’ü aşmış.

ntvmsnbc

Advertisements

1 YORUM

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?