Sim’inizin tarzını canlandırın

Sim'inizin tarzını canlandırın

Sim’inizin tarzını canlandırın. The Sims 3’e gelen yeni paket, ev mobilyalarına, giysilere ve saçlara lüks ve romantik stiller kazandırıyor.

Sim’inizin tarzını canlandırın

Önümüzdeki Ocak ayında çıkacak olan bu yeni paket ile The Sims 3 çok daha çekici bir hal alacak.

The Sims 3 Master Suite Stuff lüks yatak odası ve banyo dekorlarının yanı sıra Sim’lerinizin giyebilecekleri yeni romantik giysileri de beraberinde getiriyor.

Aralarında dört ayaklı, gösterişli yatak, şık tuvalet takımı ve pahalı bir küvetin de bulunduğu eşyalar arasından seçim yaparak mükemmel bir yatak odası yaratabileceksiniz. Tasarımınızı mumlar, güller ve dekoratif vazolarla süsleyebileceksiniz.

Sim’leriniz için hem sevimli, hem de biraz açık saçık giysilerle romantik akşamlar veya rahat geceler sizi bekliyor olacak.

İşveli saç stilleri sayesinde Sim’inizin görünüşünü tamamen değiştirebilecek veya özel bir gece için tarz yapabileceksiniz.İster randevunuz için hazırlanın, ister evinizde spa deneyimi yaşamayı tercih edin, ister Sim’inize rahatlık ve dinginlik dolu bir yaşam tarzı sunmayı hedefleyin; aradığınız her şeyi The Sims 3 Master Suite Stuff paketinde bulabileceksiniz..

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?