‘Smiley’ İsmail ile Denise’in gerçek aşkı

İngiltere’de ‘Smiley’ lakaplı İsmail ile Denise 12 yıl önce bir televizyon programında evlendi. İsmail’in ülkede kalabilmek için bu evliliği yaptığı iddia edildi. Programcılar yıllar sonra kapıyı çaldığında çiftin aşklarının devam ettiğini gördü.

1999 YILINDA 8 çift, bir belgesel çerçevesinde kameralar önünde evlendi. “İyi Günde, Kötü Günde” isimli programın daha sonra iki bölümü daha çekildi. 2004 yılında 8 çiftin kapısını çaldıklarında programcılar, hepsinin evliliğinin sürdüğünü gördü. 8 yıl sonra aynı yarışmacılar ziyaret edildiğinde ise bazı evliliklerin fire verdiği görüldü. Ancak ‘Smiley’ (Güleç) İsmail ile Denise Vince’in birlikteliği sürüyordu.

46 yaşındaki Denise, İsmail ile buluşmasını ise şöyle anlattı: “5 yıldan beri yalnızdım, sonra Smiley ile tanıştım. Eve döndüğümde, akşamları birbirimize faks mesajı geçiyorduk. Smiley, İngilizce sözlüğü alıp yazıyordu, harika bir diyaloğumuz vardı. Birkaç ayda bir Türkiye’ye uçuyordum, ama sadece arkadaştık. Ekim 1998’de evlenme teklifinde bulundu. Smiley’nin bunu pasaport için değil, benim için yaptığından emindim.”. (Hürriyet)

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?