54.2 F
Los Angeles
14 Kasım 2019
Anasayfa Haberler Magazin Son Trend Göğüs Ucu Dövmesi

Son Trend Göğüs Ucu Dövmesi

Son Trend Göğüs Ucu Dövmesi. Evet, Bu trend sizi de şaşırtacak. Artık her şeyi görmeye alıştığımızı düşünsek de Liverpool`un son trendi `göğüs ucuna dövme yaptırmak` sınırları zorluyor.

Son güzellik trendi `göğüs ucu dövmesi`! Liverpool`da Tittooing adı ile bilinen göğüs ucunu dövmeletmek son dönemde çok popüler ve giderek yayılıyor. Türkiye`ye gelir mi bilinmez ama Amerika`yı da kısa bir süre içinde etkisi altına alacağa benziyor.

Peki ama nedir bu göğüs ucu dövmeletmek diye merak edip araştırdık. Liverpool`da bir anda patlayan `Tittooing` göğüs ucunun soluk veya küçük olduğundan şikayet eden kadınların uyguladığı bir yöntem. Uygulamayı çoğunlukla mükemmel göğüs ucuna sahip olmayı takıntı haline getiren kadınlar tercih ediyor. Göğüs uçlarına yaptırdıkları bu dövmeler ile de göğüs ucunu daha büyük, koyu veya yuvarlak hale getirerek hedeflerine ulaşıyorlar.

Bu dövmeyi yaptırmak ise 2 saat sürüyor ve kalıcılığı 12 ila 18 ay arasında sürüyor. 2 göğsün fiyatı da 1200 pound`u buluyor. Bu göğüs ucu dövmeleri dünyada ne kadar yayılır bilinmez ama her geçen gün daha da ilginç bir güzellik trendiyle karşılaşacağımıza artık şüphe yok. Ne dersiniz, siz de göğüs ucunuza dövme yaptırır mısınız?

Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi Alaturka yıllardır Amerika'da en çok okunan ve takip edilen tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Alaturka - Amerika'daki Aileniz.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

170,184BeğenenlerBeğen
12,504TakipçilerTakip Et
583TakipçilerTakip Et
7,761TakipçilerTakip Et
10,600AbonelerAbone