Stil erkek: Orlando Bloom

Deri ceketinden vazgeçmeyen, asla aksesuarsız sokağa çıkmayan ve bohem bir giyim tarzını benimseyen Orlando Bloom`un stili mercek altında.

Miranda Kerr ile evliliği ve oğlu Flynn için oyunculuk kariyerinden vazgeçen Orlando Bloom, şu sıralar ekranda gözükmese de pek çok kız tarafından beğenilen stili nedeniyle gündemden düşmüyor. Peki Bloom`u diğer ünlülerden farklı kılan ne ? Podyumdan sonra erkek modasına hakim olan feminenlikten uzak duran oyuncu, maskülen giyim tarzına kattığı minik aksesuarlarla trendleri mutlaka ucundan yakalamayı başarabildiği için stiliyle beğeni topluyor.

Bohem bir tarzı benimseyen oyuncu, deri ceketlerinden vazgeçmiyor. Hafif bol pantolonlarını V yaka kazak ya da hırkalarla tamamlayan Bloom, giydiği deri sneakerlar ile farkını ortaya koyuyor. Neredeyse her kombinini fular ya da atkı ile tamamlayan oyuncumuz kırmızı halılarda ise Justin Timberlake, Brad Pitt ya da David Beckham gibi ünlülerin aksine net takımları giymeyi seviyor. Dar omuzlara sahip olduğu için ince kravatları başarıyla taşıyan Orlando, lacivert ve siyahtan asla vazgeçmiyor.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?