Süleyman Soylu ile Ümit Özdağ telefonda küfürleşti!

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ ile İçişleri Bakanı Süleyman Soylu arasındaki gerilim bitmiyor. Özdağ, kendisi ve Soylu arasında telefonda küfürleşme yaşandığını açıkladı.

Süleyman Soylu ile Ümit Özdağ telefonda küfürleşti!

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Twitter hesabı üzerinden bir açıklama yaparak, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yla küfürleştiklerini öne sürdü. Özdağ, şu ifadeleri kullandı:

“YERİ VE ZAMANI SEN BELİRLE”

“Süleyman Soylu biraz önce telefonda benim sana iftira attırma mesajı atmam üzerine senin başlattığın bir küfürleşme yaşadık. Karşıma çıkacağını söyledin. Hadi bakalım. Yeri ve zamanı sen belirle. En son ben belirlediğim zaman kaçmıştın. Hadi görelim yüreğini korkak iftiracı.”

BAKANLIĞA YÜRÜMÜŞTÜ

Geçen mayıs ayında kendisine “Hayvandan aşağı biridir. Soros çocuğudur” diyen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya meydan okuyan Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, İçişleri Bakanlığı önüne yürümüştü.

Ümit Özdağ'dan Süleyman Soylu'ya sert sözler İlginizi Çekebilir Ümit Özdağ’dan Süleyman Soylu’ya sert sözler Ümit Özdağ'dan Süleyman Soylu'ya: Tutuklanacaksın kardeşim İlginizi Çekebilir Ümit Özdağ’dan Süleyman Soylu’ya: Tutuklanacaksın kardeşim

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?