TADF, SMS KAMPANYASINA BAŞLIYOR

tadf sms kampanyasiTADF, Amerikadaki Türk Toplumuna daha hızlı ulaşmak bilhassa acil durumlarda toplum üyelerimizi bilgilendirmek amacı ile SMS Kampanyasına başlayacağını açıkladı. Sandy Kasırgasında yaşanan acil durumlarında göz önüne alınarak bu girişimin başladığını söyleyen TADF Başkan Yardımcılarından Mustafa Turan, amacın, cep telefonlarına sadece acil veya çok önemli durumlarda mesaj atılmasını içerdiğini belirtti. Vatandaşlarımızın telefon bilgilerinin gizli tutulacağı belirtilirken, sadece on isim ve cep telefonu numarasını [email protected] adresine yollanabilecegi bu bilgilerin bir havuzda tutulacağı açıklandı.

SMS sisteminin bilhassa okullarda kullanıldığını belirten Turan, Türk Amerikan Dernekleri Federasyonu’nun Amerika’daki halkımıza anında bilgi akışının sağlaması açısından da 2013’un önemli çalışmalarından olduğunu söyledi.

Türk Amerikan Dernekleri Federasyonu’nun 24 Saat Acil Vatandaş Hattı hizmetinin devam ettiğini belirten Mustafa Turan, toplumumuzun her kesimine ulaşmak amacı ile her türlü teknolojik imkânın kullanıldığını açıkladı. Mart ayı içinde TADF applikasyonunun İphone ve İpadlerde olacağını belirten Turan, “Benimde Bir Önerim Var” kampanyası ile halkımızın sorunlarını veya önerilerinide dinlemeye devam ediyoruz.” dedi.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?