TADF – TACCI El Ele

‘Türk Amerikan Dernekleri Federasyonu Başkanı Ali Çınar ile Türk Amerikan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Celal Seçilmiş, New York’ta biraraya geldi.

Türk-Amerikan ticaretinin gelişmesi ve yeni yatırımcıların Amerika gelmesi konusunda birçok çalışma yaptıklarını belirten TACCI Başkanı Celal Seçilmiş, Türk Amerikan Dernekleri Federasyonu Başkanı seçilen Ali Çınarı yeni görevinden dolayı tebrik etti. Seçilmiş, Türk-Amerikan toplumunun güçlenmesi için her türlü yardıma hazır olduklarını belirterek, TADF’nin yaptığı başarılı çalışmalarıda takip ettiklerini belirtti. TACCI Başkanı Seçilmiş, Türkiyedeki belediyeler ve Sanayi Odaları’nın festivale desteği konusunda kendilerinde yardımcı olacağını belirtti. TACCI Başkan Yardımcılarından Tahir Erimli’de Türk yatırımcıların Amerika’ya ilgisinin arttığını ve TACCI’nın birçok servisi verdiğini anlattı.

TADF Başkanı Ali Çınar’da Türk Günü yürüyüşünün yaklaşması nedeni ile TACCI’ye üye olan firmaların bu önemli etkinliğine destek olmasını arzuladığını belirterek, bu gurur verici çalışma hepimizin ortak çalışması olacaktır dedi. TADF ile TACCI arasında bu yıl içinde ortak neler yapılması konusunda fikir alışverişi olur iken, Başkan Yardımcılarından Cemil Özyurt önderliğinde Harvard Club’ta Girişimciler Zirvesi adlı bir program yapma niyetinde olduklarını belirtti.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?