Tarkan Los Angeles Konseri. Tarkan, ABD’nin Los Angeles kentinde konser verdi.

Tarkan’ın Novo by Microsoft’da verdiği konsere ABD’de yaşayan Türklerin yanı sıra yabancılar da ilgi gösterdi.

Tarkan, Los Angeles’da sevenleriyle buluştu

Tarkan, New York’taki konserlerin ardından “melekler şehri” Los Angeles’ın en prestijli sahnelerinden The Novo by Microsoft’ta hayranlarıyla buluştu.

Tarkan, Los Angeles’taki konserinde dünyaca ünlü Türkçe ve İngilizce şarkılarını seslendirdi. Şarkıcıya parçalarında Türklerin yanı sıra Meksikalılar, Arjantinliler, Ruslar, İranlılar ve ABD’lilerin aralarında bulunduğu geniş bir hayran kitlesi eşlik etti.

Hayranları Tarkan’ı Meksika’ya davet etti

ABD’deki konserlerinin son ayağı olan Los Angeles’da Tarkan’ı yakından görmek isteyen hayranları, sabahın erken saatlerinden itibaren konserin yapılacağı mekanın önünde uzun kuyruklar oluşturdu.

Türk ve Meksika bayraklarıyla konser mekanına gelen bir grup Meksikalı hayranı, Tarkan’ın Los Angeles’a gelmesinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, sanatçıyı Meksika’ya davet etti.

Ünlü şarkıcının Latin hayranları Grace Alanis, Maria Enriqueta Trejo ve Bolivina Cuarenta, Tarkan’a Türkçe “Seni çok seviyoruz.” dedi.

Tarkan, şarkıları ve danslarıyla Türk ve yabancı hayranlarına unutulmaz bir gece yaşatırken, konser sonunda izleyiciler tarafından tekrar sahneye çağrılan sanatçı, sevenlerini kırmayarak bir şarkı daha seslendirdi.

Tarkan Los Angeles Concert

Turkey’s biggest popstar Tarkan took stage at Novo by Microsoft in Los Angeles on March 5th 2017.

Tarkan has been recognized as Turkey’s biggest popstar.

“Tarkan is a great singer and his performances are great. He has incredible charisma,” said music manager Michael Lang, organizer of the historic 1969 Woodstock Festival.

The late Ahmet Ertegün, the music industry’s legendary name, co-founder of the Atlantic Records and Tarkan’s mentor, once said Tarkan’s stage presence as one of the “finest live performers” that he had ever seen.

Reklamlar

Facebook Yorumları

yorum

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?