Tarkan New York Konseri

Tarkan New York konseri. Tarkan ABD’nin New York kentinde konser verdi.

Tarkan’ın Manhattan Center’da verdiği konsere ABD’de yaşayan Türklerin yanısıra yabancılar da ilgi gösterdi.

Tarkan 22 yıl aradan sonra ABD’de konser verdi

Tarkan New York’ta hayranlarıyla buluştu

Tarkan 22 yıl aradan sonra ABD’nin New York şehrinde konser verdi.

Tarkan, ABD’deki konserlerinin ilk ayağında dünya starlarını ağırlayan Manhattan Center’daki Hammerstein konser salonunda hayranlarıyla buluştu.

Son ABD konserini 1995’te veren Tarkan’ı, Türk hayranlarının yanı sıra Rusya, Meksika ve İran kökenli sevenleri de canlı izleme fırsatı buldu.

New York ve Los Angeles olmak üzere ABD’deki ilk seri konserlerini veren Şarkıcı, salonu dolduran yaklaşık 3 bin 500 Türk ve yabancı hayranına coşkulu bir gece yaşattı.

Gecede repertuvarındaki birçok sevilen eski ve yeni şarkının yanı sıra bir de İngilizce şarkı seslendiren sanatçıya sevenleri de eşlik etti.

Tarkan’ın, 5 Mart’ta Los Angeles’ta Microsoft Novo’da vereceği konserin biletlerinin tükendiği bildirildi.

Tarkan New York Concert

Turkey’s biggest popstar Tarkan took stage in the Hammerstein Ballroom at the Manhattan Center Studios on March 2nd 2017 in New York City.

Tarkan has been recognized as Turkey’s biggest popstar.

“Tarkan is a great singer and his performances are great. He has incredible charisma,” said music manager Michael Lang, organizer of the historic 1969 Woodstock Festival.

The late Ahmet Ertegün, the music industry’s legendary name, co-founder of the Atlantic Records and Tarkan’s mentor, once said Tarkan’s stage presence as one of the “finest live performers” that he had ever seen.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?