Tecavüzcüsüne meydan okudu

ABD’de iki yıl önce bir otoparkta o tarihte 16 yaşında olan Javon Cooper’in tecavüzüne uğrayan ve ölümden dönen Heidi Damon (40) isimli kadın, önceki gün tecavüzcüsüyle yüz yüze geldiği mahkemede “Kurban değilim, kazananım” dedi.

Gazetecilerin de çekim yapabildiği mahkemede Damon “sessiz kalan” tecavüz kurbanlarına da mesaj yollayarak güçlü bir savunma yaptı. Damon, zaman zaman ağladığı konuşmasında, “Yüzüme bakarken sana şunu söylemek istiyorum. Bugün hiç olmadığım kadar mutlu şekilde uyandım. Ben kurban değil, kazananım. Niçin biliyorsun, çünkü ben yaşıyorum. Ruhumu parçalayamadın. Eskisine göre daha iyi olacağım. Mutluluktan ağlıyorum. Çünkü bir daha seni görmeyeceğim ” dedi. Suçlamaları kabul eden Cooper (18) cinayete teşebbüsten ve tecavüzden 15 yıl hapis cezası aldı.. (Hürriyet)

Önceki haberKampusta dehşet II
Sonraki haberSeksi rahibe
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi, Alaturka Online, 2001 yılından beri Amerika'da en çok okunan, tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Amerika'daki Aileniz - Alaturka.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?