55.5 F
Los Angeles
31 Mart 2023
AnasayfaA-MansetM-TurkiyeThe Independent Sibel Üresin'i yazdı

The Independent Sibel Üresin’i yazdı

Sibel Uresin Kocama, arkadasimi tavsiye ettim

The Independent Sibel Üresin’i yazdı. Aile terapisti Sibel Üresin’in “Kocama arkadaşımı gösterdim, beğenmedi” sözleri İngiltere’nin saygın gazetesi The Independent’a da konu oldu.

The Independent Sibel Üresin’i yazdı

Aile terapisti Sibel Üresin’in “Kocama arkadaşımı gösterdim, beğenmedi” sözleri İngiltere’nin saygın gazetesi The Independent’a da konu oldu.

Sibel Üresin’in Beyaz TV’deki çok eşliliği savunan konuşmasına geniş yer ayıran gazete Üresin’in Türkiye’yi şaşırttığını başlığına taşıdı.

“Bazı Türkler laik ve dindar odaklar arasındaki gerilimin arttığına inanıyor” yorumuna yer verilen gazetede Üresin’in çıkışı da “yangına körükle gitmek” şeklinde yorumlandı.

Gazetede, bazı çalışmalara dayanarak Türkiye’de 200 bin kadının yasal olarak tanınmayan evliliklere sahip olduğu ve İslam hukukunda bir erkeğin kadına üç kere “boş ol” demesinin boşanmak için yeterli olduğu belirtildi.

Kocama arkadaşımı gösterdim, beğenmedi

Daha önce “Çokeşlilik yasal olsun” sözleriyle olay yaratan Sibel Üresin, bu kez Beyaz TV’de Seda Sayan’ın sunduğu “Beyaz’ın Sultanı” adlı programı ‘karıştırdı’.

Kocasına ikinci bir eş alması için müsaade ettiğini belirterek, “Kocama bekar arkadaşımı gösterdim. Beğeniyorsan alabilirsin dedim. Ama o kabul etmedi. Kabul etseydi de boşanmazdım” diyen Üresin’in bu sözleri, internet üzerinden sosyal paylaşım sitesi Twitter’da günün konusu oldu.

Alaturka Online
Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi, Alaturka Online, 2001 yılından beri Amerika'da en çok okunan, tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Amerika'daki Aileniz - Alaturka.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

182,405BeğenenlerBeğen
16,215TakipçilerTakip Et
3,501TakipçilerTakip Et
7,713TakipçilerTakip Et
31,100AboneAbone Ol

Kaçırmayın