Total War: Shogun 2’ye iki paket birden

SEGA Europe ve SEGA of America bugün Total War: SHOGUN 2’nin üçüncü ve dördüncü paketlerinin bugünden itibaren indirilebileceğini duyurdu.

Total War: Shogun 2 seferi için suikast ve rüşvet sanatları ustası, güçlü ve gizemli Hattori klanını bugünden itibaren açabileceksiniz. Şimdiye kadarki en güçlü savaş alanı ninjalarını, ekstra tarihi savaş senaryosu, ekstra zırh ve Avatarınız için ekstra XP içeren Hattori Clan, hem tek kişilik veya çokluoyuncu seferlerinde, hem de online savaşlarda kullanılabilecek. Bu DLC paketi orijinal olarak Shogun 2 Limited Edition versiyonunda bulunuyordu.

Total War: Shogun 2 ‘Blood Pack’ de bugün indirilmeye sunuldu. Yetişkinlere yönelik bu içerik gerçek Seven Samurai stilinde kopan kafa ve uzuvlar, silahlar ve savaş alanında bolca kan efektleri gibi özellikler ekliyor. Bu DLC ile kuvvetlerinin tüfek veya top ile düşmanda parçalar koparabilecekler; aksiyona çok da yaklaşmamaya dikkat edin yoksa üstünüz başınız kan içinde kalabilir! Lütfen bu içeriğin Total War: Shogun 2’ye kıyasla daha yüksek yaş derecesine sahip olduğunu unutmayın, bu yüzden içeriği satın almak için 18 yaşından büyük olmalısınız.

Total War: SHOGUN 2, önceki oyunlarda bulunan 3D kara ve deniz savaşları, detaylı sefer haritası gibi özellikleri mükemmelleştirirken, heyecan dolu yeni çokluoyuncu deneyimleri ekleyerek başarılı Total War serisinin çıtasını daha da yükseltiyor. Total War: SHOGUN 2, 2011 Mart ayında piyasaya çıkmıştı.. (Hürriyet)

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?