TP Vision Türkiye’de

Philips TV’leri pazara sunacak olan TP Vision dünyada ve Türkiye’de faaliyetlerine başlıyor.

TP Vision bugün, sadece TV alanına odaklanarak faaliyetlerine başladığını duyurdu. %70’i TPV, %30’u Philips’e ait olan ortak girişim, Türkiye’de Philips markalı televizyonları pazara sunacak.

Hedef Türkiye’de ilk 3’e girmek

“Türkiye’de yıllardır var olan Philips TV’lerin varlığını TP Vision olarak devam ettireceğiz ve iş ortaklarımızla olan yakın ilişkilerimizi sürdürmeye odaklanacağız” diyen Faruk Kocabaş sözlerine şöyle devam etti: “Yeni şirketin kurulması konusunda farklı paydaşlarımızdan çok sayıda olumlu geri dönüş aldık. TV işine güçlü bir şekilde odaklanmamız sayesinde, küçük ekran TV’lerden geniş ekran TV’lere, uygun fiyatlı TV’lerden üst segment TV’lere uzanan son teknoloji ürün gamımızla, Türkiye’deki tüm hanelere girmeyi planlıyoruz. Hedefimiz Türkiye’deki güçlü konumumuzu 2012 yılında daha da güçlendirerek ilk 3 marka arasında yer almak.”

Smart TV ile büyüyecek

2D ve 3D içeriklere yönelikiyi görüntü deneyimini sunan geniş ve inovatif Smart TV ürün gamı, Türkiye’deki tüm kullanıcıların ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılayarak TP Vision’ın Türkiye’deki büyümesinde önemli bir yere sahip olacak. Philips TV’ye ait Ambilight özelliği ile öne çıkan Philips Smart TV’ler geniş Türkçe haber kanalı uygulamalarıyla da zengin bir içeriğe sahip.

TPV ile Philips güçlerini birleştirdi

TP Vision, önümüzdeki dönemde Philips TV’nin mevcut iş ilişkilerini, TPV’nin üretim uzmanlığıyla birleştirerek daha da güçlendirmeyi hedefliyor.. (Hürriyet)

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?