57.5 F
Los Angeles
30 Mart 2023
AnasayfaAlaturka OnlineTrabzon'daki İyi Parti mitingine Asiye Anne'nin konuşmaları damga vurdu

Trabzon’daki İyi Parti mitingine Asiye Anne’nin konuşmaları damga vurdu

Asiye Anne Meral Aksener Trabzon
Trabzon’daki İyi Parti mitingine Asiye Anne’nin konuşmaları damga vurdu

Geçtiğimiz günlerde Sosyal medya’da “Ben isterdim Cumhurbaşkanı hepimizin olsun, sadece bir partinin değil. Bu Bizi Çok Yordu, Bitirdi, Beni de Atsınlar Meral Aksener’in Yanına. Babamın oglu değil, kızı değil” sözleriyle Sosyal Medya’da gündem olan Asiye Anne, İyi Parti Trabzon Mitinginde konuşma yaptı.

Sosyal Medya’daki sözleri Meral Akşener’e ulaştırıldıktan sonra, Akşener’in minnet ve şükran duygularıyla Asiye anneyi görüp, konuşmak istediğini mesajının iletildiği Asiye Anne, daveti kırmayan Trabzon İyi Parti Mitinginge katılarak Akşener ile buluştu.

Asiye Anne, Ben isterdim Cumhurbaşkanı hepimizin olsun, sadece bir partinin değil ! demiş, sevgi ve kardeşlik mesajları ile duygu ve düşüncelerini paylaşmıştı.

Alaturka Online
Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi, Alaturka Online, 2001 yılından beri Amerika'da en çok okunan, tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Amerika'daki Aileniz - Alaturka.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

182,397BeğenenlerBeğen
16,222TakipçilerTakip Et
3,501TakipçilerTakip Et
7,711TakipçilerTakip Et
31,100AboneAbone Ol

Kaçırmayın