fbpx
Anasayfa Amerika Los Angeles Türklerin Amazon Çıkartması

Türklerin Amazon Çıkartması

WATCH US Ekim Nazim KayaTürklerin Amazon Çıkartması. Türk Amerikan Ticaret Odası (WATCH-US) T.C. Los Angeles Ticaret Ateseliği binasında bu hafta ilginç bir kişiliği ağırladı.

Türklerin Amazon Çıkartması

Türk Amerikan Ticaret Odası (WATCH-US) T.C. Los Angeles Ticaret Ateseliği binasında bu hafta ilginç bir kişiliği ağırladı.

Amazon’un Türkiye’de açılmasından sonra binlerce kişiyi amazon üyesi yapıp, onlara eğitim verdikten sonra, üye yaptığı kişilerin 1 milyon doların üzerinde satış yapmalarını sağlayan ünlü Amazon’cu Ekim Nazım Kaya bu hafta WATCH-US’in konuğu oldu.

Yaptığı konuşmada Amazon’un iyi ve kötü yanlarından, kolay ve zor yanlarından bahseden Ekim Kaya, Türkler’in Amazon’u çok ilgi gösterdiklerini adeta amazon’u fethettiklerini belirtti.

Özellikle doların artmasından sonra küçük ölçekli satışlarda bile güzel kar elde edilebildiği için Türk insanı Amazon‘u bir fırsat gibi görüp adeta hücum ettiğini, herkesin hesap açmaya çalıştığını ancak bir sürü problemle karşılaştıklarını belirten Ekim Kaya, kendilerinin ise bu boşluğu doldurup, bu kişilere yardımcı olduklarını aktardı.

Konuşma sırasında bir kaç farklı platformda canlı yayın yapılarak WATCH-US Ticaret Odası üyeleri, ve Ekim Kaya takipçilerinin konferansı takip etmeleri ve sorularını direk sormaları sağlandı.

Ahmet Onerbay Ekim Nazim Kaya

Konuşma sonrası WATCH-US Türk Amerikan Ticaret Odası Başkanı Ahmet Önerbay, Ekim Nazım Kaya‘ya bir teşekkür plaketi verdi.

YORUM YOK

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?