Uluslararası New York Otomobil Fuarı

Uluslararası New York Otomobil Fuarı.

New York kentinde başlayan 117. Uluslararası Otomobil Fuarı’nda son model otomobiller kadar kamyonet ve 4×4’ler de büyük ilgi görüyor.

Fuarda yenilenen Porsche GT3 de sergilendi. Fuarda Honda’nın Ridgeline modeli sergilendi. Fuarda Toyota’nın iki adet tamamen elektrikli modeli tanıtıldı. Fuarda Toyota FT-4X de sergilendi.  Honda’nın yenilenen CR-V modeli sergilendi. Fuarda tamamen yenilenen BMW 5 Serisi de sergilendi. Fuarda Lincoln yeni Navigator de sergilendi.

Nissan Rogue modeli Star Wars Rogue One filmine gönderme yaparak uzay mekiği şekline modifiye edilmiş. Fuarda yenilenen Porsche GT3 de sergilendi.  Fuarda Porsche’nin yeni modeli olan Panarema Turbo Sport Turismo da sergilendi. Fuarda Porshe’nin yeni modeli olan Panamera Turbo S E-Hybrid modeli tanıtıldı. Fuarda Porshe 911 Turbo S modeli de sergilendi. Fuarda Mercedes GT modeli de sergilendi. Fuarda Toyota Mirai modeli de sergilendi.

Fuarda Honda hidrojen yakıtı ile çalışan Clarity modelini tanıttı.  Fuarda Nissan Rogue modeli de sergilendi.  Fuarda Ford GT modeli de sergilendi. Fuarda Ford tarafından üretilen Hibrit Polis aracı da sergilendi. Fuarda 42.000 programlanabilir LED ile kaplanmış Lexus IS modeli de sergilendi.

Uluslararası New York Otomobil Fuari

Hyundai’nin yenilenen modeli Elantra da fuarda sergilendi. Hyundai’nin yenilenen modeli Sonata da fuarda sergilendi. Nissan tarafından hayvanseverler için modifiye edilmiş Rogue modeli de fuarda sergilendi. Otomobil meraklıları Toyota tarafından fuar alanının hemen yanına kurulan ve çeşitli engellerden oluşan pistte Highlander deneme şansı buldular.

Volkswagen The Bettle Convertible. Fuarda tamamen elektrikli olan Volkswagen e-Golf modeli de sergilendi. Fuarda Volkswagen Atlas modeli sergilendi. Fuarda Volkswagen Tiguan modeli sergilendi. Fuarda 0-100 2.3 saniye değeri ile dünyanın en hızlı seri üretim araçlarından biri olan Dodge Challenger SRT Demon da sergilendi. Fuarda Dodge Viper modeli sergilendi. Fuarda Nissan GTR modeli sergilendi. Fuarda Subaru Ascent modeli sergilendi. Fuarda Genesis GV80 Consept modeli sergilendi.

Fuarda Genesis GV80 Consept modeli sergilendi. Fuarda yenilenen Subaru WRX STI modeli de sergilendi. Fuarda Mazda MX-5 Miata modeli sergilendi. Fuarda Land Rover Range Rover Velar modeli de sergilendi. Fuarda Kia Stinger modeli de sergilendi. Fuarda Kia Stinger modeli de sergilendi. Fuarda Kia’nın tamamen yenilenen modeli Rio da sergilendi. Fuarda Kia Niro modeli de sergilendi.

Fuarda Audi R8 Spyder modeli de sergilendi. Fuarda Chevrolet Camaro modeli de sergilendi.Fuarda Ford’un yenilenen modeli Ecosport da sergilendi. Fuarda Chevrolet Silverado modeli de sergilendi. Fuarda Honda CR-V modeli de sergilendi.  Jeep Wrangler Rubicon. Nissan NV Cargo X. RAM 1500. RAM 3500.  Fuarda Toyota Rav4 modeli de sergilendi. Chrysler CT6. Audi R8. Audi RS 5 Quattro. Audi TT RS.

Fuarda Toyota Corolla modeli de sergilendi. Fuarda Toyota C-HR modeli de sergilendi. Fuarda Toyota C-HR modeli de sergilendi. Mini John Cooper Works Convertible. Fuarda Volvo’nun yenilenen modeli XC 60 da tanıtıldı.  Fuarda Volvo’nun yenilenen modeli XC 60 da tanıtıldı. Fuarda Volvo’nun yenilenen modeli v 90 da tanıtıldı. Fuarda Volvo’nun yenilenen modeli S 90 da tanıtıldı. Fuarda Volvo’nun yenilenen modeli v 90 da tanıtıldı. Fuarda Volvo’nun yenilenen modeli S 90 da tanıtıldı.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?