fbpx
Anasayfa Haberler Gündem Ümit Özdağ’dan Suriyelilerle ilgili açıklama

Ümit Özdağ’dan Suriyelilerle ilgili açıklama


Zafer Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ, Genel Başkan Yardımcıları ve Genel İdare Kurulu Üyeleri, Suriyeli sığınmacıların yoğun olduğu ve ekonomik sıkıntı yaşayan Gaziantep esnafını ziyaret etti. Özdağ, “İktidarımızda, Suriyeli sığınmacılar bir yıl içinde Türkiye’nin dostları olarak dönecekler” dedi.

Ümit Özdağ’dan Suriyelilerle ilgili açıklama

Zafer Partisi lideri Ümit Özdağ ve beraberindeki heyet Gaziantep İl Başkanlığı’nı açmak ve GİK toplantısı gerçekleştirmek için Gaziantep’e gitti.

Suriyeli sığınmacıların yoğunlukta yaşadığı Gaziantep’te esnafı ziyaret eden Özdağ, esnafın yaşadığı ekonomik sıkıntıları dinledi. Halkın ekonomik ve sığınmacılara yönelik sıkıntılarını dinleyen Ümit Özdağ, “İktidarımızda, Suriyeli sığınmacılar bir yıl içinde Türkiye’nin dostları olarak dönecekler” dedi.

Atatürk'ü skandal sözlerle anlatan Suriyeli kaçak rehber serbest kaldı İlginizi Çekebilir Atatürk’ü skandal sözlerle anlatan Suriyeli kaçak rehber serbest kaldı İçişleri Bakanlığı Türkiye'de kayıtlı Suriyeli sayısını açıkladı İlginizi Çekebilir İçişleri Bakanlığı Türkiye’de kayıtlı Suriyeli sayısını açıkladı

YORUM YOK

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?