Utah eyalet güzeli molotof kokteyli fırlattı!

Kendra McKenzie Gill

Utah eyalet güzeli kalabalığa molotof kokteyli fırlatınca tacından oldu

Utah eyalet güzelik kraliçesi kalabalığın üzerine molotof kokteyli atınca yaptığını ‘‘aptal bir hataydı’’ diyerek yorumladı ve tacını iade edeceğini söyledi.

Olayın 2 Agustos’da gerçekleştiği polis tarafından açıklanırken insanların üzerine molotov kokteyli atan eyalet güzelinin 18 yaşındaki Kendra McKenzie Gill olduğu belirtildi. Gill’in akıl almaz saldırıyı 3 arkadaşı ile birlikte gerçekleştirdiği öğrenildi. Yine polis kayıtlarına göre, Gill ile aynı yaşta olan arkadaşları John Patrick Reagh, Shanna Marie Smith ve Bryce Christopher Stone’nun eylemi ortak gerçekleştirdikleri kaydedildi.

Yerel bir televizyon kanalına verdiği demeçte yaptığını ‘‘aptal bir hataydı ’’ diye yorumlayan Gill, güzellik tacını iade ederek başka birine verilmesini isteyeceğini söyledi.

Utah eyaletinin Riverton kazasında Gill ile arkadaşlarının haraket halindeki araçtan sokakta bulunan insanların üzerine molotov kokteyli atarak kaçtıkları kaydedildi. Plastik şişeler içine yerleştirdikleri patlayıcıları insanların üzerine fırlatan Gill ve arkadaşları daha sonra polis tarafından tutuklandı. Olayda şans eseri kimsenin yaralanmadığı belirtilirken Gill, patlayıcıları direkt insanların üzerine atmadıklarını savundu. Suç kayıtları bulunmayan Gill ve arkadaşları tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. (CIHAN)

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?