Victoria’s Secret melekleri İstanbul’a geliyor

victorias secret melekleri istanbul

Hollywood ünlüleri ile Victoria’s Secret melekleri İstanbul’a geliyor.

Lüks otelinin açılışı için geri sayım başladı

Türkiye’deki ilk Bvlgari Otel Nişantaşı’nda Eylül’ün 17’sinde açılıyor. Açılışın sürprizi ise Hollywood ünlüleri ile Victoria’s Secret melekleri İtalyan mücevher markası Bvlgari’nin İstanbul’daki lüks otelinin açılışı için geri sayım başladı.
Dünyanın en lüks markalarını bünyesinde bulunduran ünlü Fransız LVHM Group (LVMH Moit Hennessy Louis Vuitton S.A.) yatırımı olan otel, 17 Eylül’de açılacak. Açılış için sürpriz ve son derece görkemli bir de kokteyl hazırlandı. Hollywood ünlüleri ile Victoria’s Secret’in bir çok meleği açılış için İstanbul’a gelecek.

730 milyon $ yatırım

Bulgari Hotel & Residences, İstanbul; hem Bvlgari’nin lüksünü yansıtacak, hem de İstanbul’un kimliği olacak. Bvlgari’nin yaklaşık 730 milyon euroluk yatırımla İstanbul’daki otelin yanısıra Ankara, İzmir, Antalya ve Kuzey Kıbrıs Girne’de de otel açmayı planladığı öğrenildi. Bvlgari’nin Türkiye ve Kıbrıs yatırımcısı genç işadamı Göktay Tüzüner “730 milyon euroluk yatırım ile Türkiye’nin turizmine katkıda bulunmayı hedefliyoruz” diye konuştu.

Özel davet verilecek

Tüzüner, İstanbul’da planlanan açılışı da şöyle özetledi:

“Türkiye’deki ilk Bvlgari otelin açılışı Nişantaşı Abdi İpekçi caddesinde hotel ve residence konsepti ile Eylül ayının 17’sinde Chilai Bebek’te birbirinden ünlü isimlerin katılımı ile gerçekleştirilecek. Açılışa; bir çok sürpriz Holywood yıldızının katılmasını planladık. Victoria’s Secret’ın bir çok meleği de bu görkemli açılış için İstanbul’da bulunacak. Bvlgari Hotel&Residences İstanbul; hem Bvlgari’nin lüksünü yansıtacak, hem de İstanbul’un kimliği olacak.”

Mücevherin ihtişamı yansıyor

En lüks İtalyan markalarından olan Bvlgari, adını Yunan kökenli kurucusu Sotirio Bvlgari’den alıyor. Şirketin adı, eski Roma stilini yansıtarak BVLGARI diye yazılıyor. Otellerin amacı;“Bvlgari mücevherlerinin ihtişamını ve İtalyan kuyumcuların mirasını” otellere taşımak… Bundan dolayı Milano, Bali, Tokyo ve Londra’daki Bvlgari otelleri hem mimarisi hem de bulundukları bölgeler açısından şehirlerin en lüks semtlerinde yer alıyor. (AA)

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?