Volkan Konak Lösemili Çocuklar İçin Trabzon’a Geliyor

volkan konak losemli cocuklar yardim konseri trabzon

Trabzon Lösemili Çocuklar Derneği’nin katkıları ile Volkan Konak, Şubat ayında lösemili çocuklar yararına Trabzon’da konser verecek.

Konserin geliriyle Tıp Fakültesi bünyesinde Onkoloji Hastanesi yapılması amaçlanıyor. Kuzeyin oğlu Volkan Konak, 16 Şubat Cumartesi günü Trabzon’da lösemili çocuklar için sahne alacak. Konu ile ilgili Trabzon Lösemili Çocuklar Derneği yönetim kurulu bilgilendirme toplantısı yaptı. Zorlu otel’de yapılan toplantıda Trabzon Lösemili Çocuklar Derneği Yöneticisi Murat Onur “Volkan Konak’ın hiçbir ücret almadığı konserden elde edilen gelirin tamamı Trabzon Lösemili Çocuklar Yardım Derneği’ne bağışlanacak. Dernek, konserin geliriyle Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne bağlı bir Onkoloji Hastanesi yaptırmayı planlanıyor. Konsere tüm Trabzon halkının gerek bilet alarak gerek sponsor olarak destek olmasını bekliyoruz. Konserin tüm geliri lösemili çocuklar için kullanılacak. Ayrıca bir Onkoloji Hastanesi kurmayı planlıyoruz. Tüm Trabzonluların bu organizasyona destek vereceğini umuyorum” dedi.

Dernek başkanı Prof. Dr. Erol Erduran “Yapmak istediğimiz hastane tüm bölgeye hitap edecek. Bölgedeki tüm kanser hastalarını tedavi ediyoruz.

Bu proje on yıllık bir proje ekonomik şartlardan dolayı çok fazla yol kat edemedik. Son gelinen noktada ayrı bir çocuk onkoloji hastanesinden uzaklaştık. Ekonomik faktörler çok ön planda ama üniversitemizde 2014-2015 yılında bölgeye hitap edecek bir çocuk hastanesi yapılacak. Bunun sözünü aldık. Her türlü hastalığa müdahale edebilecek alt yapıya sahibiz. Dernek olarak bu yapıyanma içinde kan hastalıkları bölümüne ekonomik olarak bir tuğla koyalım destek olalım diye çaba sarf ediyoruz. Önümüzdeki günlerde Trabzon’un gündemini oldukça meşgul edecektir. Bölge insanının katkılarıyla olabilecek bir şey sonuçta burası bir bölge bizde burada yaşıyoruz. Burada yaşayanlarında bu olaya destek vermeli yarın herkes bu hastaneden şifa arayacak.” ifadelerini kullandı.

DAS Reklam Proje Yöneticisi Melike Savaş’ta konser hakkında verdiği bilgide “Volkan Konak hiçbir ücret almadan bu konseri yapacak. 16 Şubat Cumartesi günü saat 20.00’de Hayri Gür Spor Salonu’nda verilecek konserin biletleri 20TL’den satışa çıkacak.  Gönüllü bilet satış noktalarımız: Akademi Kırtasiye, Das Reklam, Derya Kitabevi, Gurme Trabzon,  İsmar Marketleri, Keyif Coffee, Kiler Marketleri, Times Cafe ve TS Club Sadri Şener Merkez Mağaza’dır.

Facebook adresimizden ayrıntılı bilgiyede ulaşabilirler.

https://www.facebook.com/VolkanKonakTrabzonLosemiliCocuklaraYardimKonseri

Ayrıca, konserin sahne afişinde ve duvar afişlerinde sponsor olarak, Lösemili Çocuklarımıza firmaların da destek olmasını bekliyoruz.

Şu ana kadar destek olan firmalarımız ‘Alemdar Gıda, Altaş Group, Aren Enerji, Bakkalım A.Ş., Çakırlar Otomotiv, Doğan Akaryakıt, Ekici Peynir, Erkuloğlu Oksijen, Hekimoğlu Döküm, 2. Bahar, İskender Mobilya, Kahraman Kuyumculuk, Livadi, Onurlar Tavukçuluk, Orhan Petrol, Oyman Makina, Sarar (Forum), Sakarya Matbaacılık, Soyyiğit Grup, Şahinler Petrol, Ticaret Odası, Trabzonspor, Tuğra Güvenlik, Yavuz Cam, Yavuzkan Fındık İşletmeleri ve Zorlu Grand Otel’e desteklerinden dolayı Lösemili Çocuklarımız adına teşekkür ederiz.’ dedi.

Cansel Kıyak Şahin / Trabzon
[email protected]

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?